jezyk-anglieski, kurs-angielski, wyjazd-kurs-jezykowy

Najpopularniejsze kierunki wyjazdów językowych w 2021 roku

Nauka języka angielskiego podczas wyjazdu jest jednocześnie efektywna i przyjemna. Każdy uczeń ma nie tylko kontakt z żywym słownictwem, ale może poznać ciekawych ludzi i w interesujący sposób spędzić czas za granicą. Jednak pojawia się pytanie, dokąd pojechać?

jezyk-anglieski, kurs-angielski, wyjazd-kurs-jezykowy

Anglia – Londyn

Najbardziej oczywistym wyborem wydaje się być Anglia. Wyjazd do Londynu to nie tylko możliwość porozmawiania w języku Sherlocka Holmesa, ale także sposobność odwiedzenia różnorodnych muzeów, galerii oraz miejsc związanych z historią czy literaturą. Nie bez znaczenia jest również wysoki prestiż szkół, takich jak ta mieszcząca się w Covent Garden, w której często prowadzone są zajęcia wakacyjne i całoroczne.

Malta – Gozo

Nauka języka angielskiego na wyspach Morza Śródziemnego jest bardzo dobrym pomysłem na połączenie wypoczynku ze zdobywaniem wiedzy. Oprócz zajęć w nowoczesnych budynkach uczestnicy kursów mają zwykle możliwość wyboru form aktywności spośród szerokiej oferty kulturalnej, sportowej i turystycznej. Opcja zakwaterowania u rodzin, w domu należącym do szkoły lub w hotelu daje sposobność wyboru formy noclegu najbardziej odpowiadającej oczekiwaniom ucznia.

Australia – Sydney

Sydney to piękne, wielokulturowe miasto kojarzone na całym świecie z charakterystycznym budynkiem opery. Świetnie wyposażone szkoły wraz z miejscami umożliwiającymi samodzielną naukę oferują bardzo dobre warunki do przyswajania języka angielskiego. Doświadczeni nauczyciele skutecznie pomagają zwiększać zdolności językowe, a po lekcjach można skorzystać z zajęć dodatkowych w ramach „social club”.

USA – San Diego

Pasjonaci sportu chętnie wyjeżdżają do San Diego, które dzięki sprzyjającemu klimatowi i różnorodnemu ukształtowaniu terenu umożliwia uprawianie surfingu, wspinaczki górskiej, jazdy na rowerze i wielu innych aktywności sportowych. W czasie zajęć każdy z uczestników szkoli zdolności językowe, a po lekcjach ma okazję poznać wraz z innymi uczniami nieszablonowy, kalifornijski styl życia. Zainteresowane osoby mogą nawet dodatkowo wyjechać do miasta aniołów – Los Angeles.

Irlandia – Dublin

W Dublinie mieści się szkoła językowa zajmująca czołowe miejsce na skalę krajową. Oprócz świetnej oferty edukacyjnej, którą uosabiają doświadczeni, zaangażowani nauczyciele, zapewnia też bardzo dobre wyposażenie sal. Jej położenie w otoczeniu interesujących miejsc pod względami turystycznymi i kulturalnymi zachęca do zwiedzania. Ponadto w wolnym czasie można skorzystać z różnorodnych restauracji, barów oraz podziwiać cudowne widoki.

Nauka angielskiego w czasie wyjazdu zagranicznego pozwala pozbyć się stresu, który towarzyszy wielu osobom podczas okazjonalnego posługiwania się językiem obcym. Zainteresowani kierunkami i szczegółami wyjazdów mogą znaleźć wszelkie informacje na stronie wyjazdy-jezykowe.com.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.