pałac Komierowo

Odchudzające wczasy w malowniczym pałacu

Każdy zna chyba kogoś, kto chciałby schudnąć lub przejść na dietę, ale raczej mu to nie wychodzi. Nie ma w tym nic wstydliwego, gdyż wprowadzenie trwałej zmiany do naszego życia jest czasami bardzo trudne. W tym przypadku w grę wchodzą przecież nawyki żywieniowe oraz rutynowe ćwiczenia. Powstają kolejne aplikacje, które mają pomóc nam w tym zadaniu, ale po raz kolejny jest to środek wymagający samozaparcia. Jak więc przerwać cykl niezdrowego trybu życia i pokonać swoje przyzwyczajenia?

Co do tego psychologowie mają kilka odpowiedzi. Dzisiaj jednak skupimy się na jednym z rozwiązań, które jest polecane przez dużą część środowisk naukowych. Otóż okazuje się, że zmiana nawyków może okazać się prostsza, jeśli przy okazji zmienimy też otoczenie. Wówczas łatwiej jest nam budować nowe rutynowe czynności i nauczyć się zdrowego trybu życia. Tak się składa, że w Polsce można znaleźć miejsca, które coś takiego nam zapewnią.

Specjalne turnusy

Jedną z takich lokalizacji jest na przykład Pałac Komierowo. To tutaj ludzie przyjeżdżają na specjalne wczasy odchudzające, podczas których obok rozwoju fizycznego możemy też wprowadzić w życie aspekty psychologiczne. Podczas tygodniowych turnusów mamy okazję spojrzeć na swoje życie z zupełnie innej perspektywy w otoczeniu przyrody i pod okiem specjalistów. Dzięki tym drugim będziemy w stanie w prawidłowy sposób podejść do naszego celu i skonstruować nowe, zdrowe nawyki.

Program nazywa się SLIM-FIT-VIT i został stworzony przez Macieja Jankę. To doświadczony trener, który w przeszłości miał okazję współpracować z siatkarzami, pływakami, mistrzem olimpijskim oraz mistrzem świata w podnoszeniu ciężarów. Odchudzające wczasy pod okiem trenera personalnego to głównie zajęcia fitness w połączeniu ze zrównoważonymi ćwiczeniami na sali lub też w plenerze. Miejsce, w którym nie tylko będziemy mogli wziąć się do ciężkiej pracy nad naszą fizycznością, ale także odpocząć psychicznie od zgiełku codziennego życia w mieście.

Środowisko jest ważne

Turnusy wypoczynkowe w takich właśnie miejscach jak Pałac Komierowo gwarantują jedną z najważniejszych rzeczy potrzebnych do tego, by stać się lepszą wersją samego siebie. Jest to bardzo istotny, pierwszy krok na drodze do naszego celu. Bez niego nie ruszymy w stronę upragnionej przez nas sylwetki. Takich miejsc w Polsce jest oczywiście więcej, wystarczy po prostu dobrze poszukać i znajdziemy interesującą nas lokalizację. Ważne jest jednak, żeby nasze ćwiczenia odbywały się pod okiem specjalistów, a to w Komierowie jest gwarantowane.

Zmiany środowiskowe mogą być też przydatne, jeśli chodzi o regularne wykonywanie trudnych zadań. To m.in. dlatego zaleca się uczyć i pracować w innym pomieszczeniu niż sypialnia. Otoczenie jest niezwykle istotne i możemy to obrócić na swoją korzyść. Chociażby w drodze do rozwoju fizycznego!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.