nauka angielskiego

International House – szkoły językowe z tradycją

International House jest szkołą językową, która działa w Polsce od wielu lat. Jako jedna z niewielu oferuje nie tylko stacjonarne kursy języka angielskiego, ale także naukę w systemie online. Nowoczesna marka korzysta ze sprawdzonych metod nauczania, które stosowane są na całym świecie. Szkoła posiada swoje placówki w województwie kujawsko-pomorskim i prowadzi profesjonalne szkolenia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Organizuje także kursy dla firm.

Organizacja zanotowała swój początek w 1953 roku i stała się jedną z największych szkół językowych na świecie, zyskując uznanie kursantów z całego świata. Aktualnie marka znana jest w 54 krajach i prowadzi szkolenia według własnych metod, które opracowywane były latami. Nad ich powstaniem czuwali najlepsi specjaliści z zakresu edukacji i lingwistyki. Dzisiaj metodyka stworzona przez International House stanowi podstawę wszystkich, skutecznych kursów języka angielskiego. Szkoły kształcą także przyszłych nauczycieli, którzy doceniani są na całym świecie.

Marka prowadzi w Polsce kilka placówek, które zlokalizowane są w takich miastach jak Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Żnin czy Nakło nad Notecią. Szkoły mają ponad 15-letnią historię i każdego roku zyskują coraz większe grono zadowolonych klientów. Angielski w Żninie organizowany jest zarówno dla młodzieży jak i dorosłych i prowadzony przez doświadczonych nauczycieli. W oddziale mieszczącym się w Gimnazjum numer 1 odbywają się lekcję w każdy wtorek i czwartek. Szkoła angielskiego w Żninie oferuje szkolenia podstawowe i zaawansowane, umożliwiając podejście do egzaminu Cambridge FCE. Angielski w Nakle to 17-letnia tradycja oraz setki kursantów. Nauka języka angielskiego odbywa się na różnych poziomach zaawansowania i dostosowana jest do każdej grupy wiekowej. Zajęcia prowadzone są w takich godzinach, aby pozwalały każdemu kursantowi komfortowo wpisać je w grafik. Szkoła angielskiego w Nakle działa w poniedziałek i środę, a także oferuje indywidualne lekcje. Miejscem spotkań jest Liceum Ogólnokształcące numer 1. Dla klientów przygotowano korzystne systemy ratalne oraz możliwość uzyskania certyfikatu Cambridge.

International House wykorzystuje na swoich kursach specjalne podręczniki najlepszych firm, specjalizujących się w przygotowywaniu materiałów szkoleniowych. Każde szkolenie obejmuje 124 godziny lekcyjne i pozwala w bezstresowej atmosferze poznać język angielski nie tylko od strony teoretycznej, ale także wyćwiczyć jego praktyczne zastosowanie. Dla chętnych osób organizowane są dodatkowe klasy konwersacyjne. W każdej ze szkół można spotkać się z wykwalifikowanymi nauczycielami z Polski i zagranicy, którzy posiadają szeroką wiedzę na temat języka angielskiego. International House to nowa jakość nauczania pozwalająca szybko i skutecznie poznać obcy język i korzystać z niego na co dzień.

1 Comment Posted

  1. Dobra szkoła z wieloletnią tradycją, jedna z najstarszych. We firmie mieliśmy zorganizowane kursy angielskiego, byly oplacone przez szefa, fajne warunki, wygodne biurka regulowane elektrycznie – klasa, dobrze to wspominam.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.