dietetyczne posiłki z dowozem

Czym jest katering dietetyczny?

Katering dietetyczny to dowożenie gotowych porcji jedzenia pod wskazany adres. Firmy oferujące taką usługę mają zazwyczaj kilka różnych opcji do wyboru. Ile to kosztuje? Czy warto? Jakie są korzyści? O wszystkim przeczytacie w dalszej części artykułu.

Katering dietetyczny, inaczej dieta pudełkowa, jest bardzo wygodny, szczególnie w opcji całodziennego wyżywienia. Dzięki temu praktycznie nie trzeba zawracać sobie głowy zakupami spożywczymi, ponieważ codziennie dostajemy 5 gotowych posiłków, do spożycia w ciągu dnia. Inną korzyścią jest zbilansowana dieta, dopasowana do naszych potrzeb i oczekiwań. Zamówienie diety pudełkowej, powinno być poprzedzone konsultacją z dietetykiem, który po przeprowadzeniu wywiadu dostosuje odpowiednią dietę. Firmy zajmuje się kateringiem oferują cały szereg diet, które dopasowane są do aktualnej aktywności fizycznej w ciągu tygodnia, trybu życia oraz celu, jaki chcemy osiągnąć. Ponadto dobre firmy kateringowe oferują diety wegetariańskie i wegańskie.

W zależności od firmy, cena miesięcznego abonamentu za pudełka może się różnić. Zazwyczaj oscyluje w okolicach 1200 – 1500 zł za miesiąc (w zależności od rodzaju diety). W zamian za to każdego dnia dostajemy 5 zbilansowanych posiłków, z najwyższej jakości produktów. Zawsze świeżo i zawsze zdrowo. To idealne rozwiązanie, dla osób, które nie lubią gotować, nie mają czasu, nie potrafią, a chcą zadbać o swoje zdrowie.

Firmy oferujące katering dietetyczny oprócz różnych rodzajów diet, mają ich różne wersje. Mogą to być 3 pudełka dziennie (np. do pracy), 5 posiłków, jedzenie tylko na kilka tygodni, z weekendami, bez weekendów. Wszystko do indywidualnego dogadania się.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.