Lampa parkowa

Lampy parkowe

Spacer po parku to idealna opcja na odpoczynek po ciężkim dniu. Kto z nas nie lubi relaksować się na ławce, słuchając śpiewu ptaków i delektując się zapachem kwiatów. Tak jak za dnia to kolory kwiatów tworzą efekt, tak po zmroku klimat parku tworzy oświetlenie. To dobór odpowiednich lamp sprawia, że park nabiera tajemniczego i bajkowego charakteru.

Lampy parkowe są z reguły wyższe od tradycyjnych lamp ogrodowych, dzięki czemu oświetlają większą część terenu. Dziś na rynku dostępnych jest wiele modeli lamp parkowych – w stylu klasycznym, czy retro. Lampy parkowe nie są przeznaczone wyłącznie do parku. Gdy dysponujemy dużym ogrodem, będą świetnie komponowały się z mniejszymi lampami ogrodowymi. Świetnie sprawdzą się także na terenie hoteli, ogrodów botanicznych, czy pensjonatów. Lampy klasyczne czarujące eleganckim designem dodadzą unikalnej atmosfery każdemu parkowi i ogrodowi. Odpowiednio zaprojektowane ustawienie lamp potrafi świetnie wyeksponować najważniejsze elementy parku, jednocześnie tuszując elementy, które chcemy ukryć. Należy pamiętać o tym, aby stylistyka lamp była jak najlepiej dopasowana do aranżacji danej przestrzeni, bo tylko dzięki temu uda nam się uzyskać w pełni satysfakcjonujący efekt.

2 Comments Posted

  1. takie latarnie kute z ozdobnymi elementami są klimatyczne, często spotykane np na Starym Mieście, przy rzekach, na bulwarach. To się inaczej prezentuje niż klasyczna latarnia.

  2. Nawet mając maly ogród można zastosować takie lampy ala latarnie. po prostu trzeba wybrac mniejszy rozmiar, są firmy, które na zamówienie wykonają odpowiedni wymiar. Bardzo ładnie to wygląda.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.