Elwind oferuje schody ruchome oraz dba o wszelkie urządzenia typu windy instalowane w zakładach pracy

Przedsiębiorstwo Elwind to czołowy dystrybutor urządzeń do transportu pionowego, które znalazły duże użycie w hotelach. Posiadamy specjalne urządzenia zaprojektowane głównie dla matek z wózkami i małymi dziećmi, którym korzystanie ze schodów sprawia przeważnie duże trudności. Z naszej oferty chętnie korzystają głównie różne budynki publiczne typu biblioteki, a które montujemy w zależności od wymagań klienta,na zewnątrz lub wewnątrz.

Zatrudniamy grono profesjonalnych fachowców, którzy projektują najkorzystniejsze urządzenia, również te nietypowe wg potrzeb klienta. Zapewniamy nowoczesne dźwigi windy z mechanizmem hydraulicznym, które są niezbędne w większości budynków. Dostosowane są do natężenia ruchu i charakteryzują się dużą oszczędnością w zużywaniu energii. Zachęcamy do wymiany wyeksploatowanych dźwigów, które potrzebują już remontów i nie działają już bez zarzutu. Takie działania sporo zaoszczędzą koszty, a także sprawią, że dźwigi będą mniej się psuły oraz poprawią wygodę danego budynku. Nowoczesny budynek nie współgra bowiem ze przestarzałą windą.

Warto uświadomić sobie, że stare dźwigi są niebezpieczne i są sporym zagrożeniem dla użytkowników. W naszej ofercie znajdziesz sposobność wymiany niektórych części, lub przestarzałego urządzenia na nowy i nowoczesny model. Serwisujemy wiele urządzeń typu schody ruchome, zazwyczaj szybko docieramy na pilne wezwania. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedsiębiorstwem, zaznajomienia się z ofertą a także do indywidualnych konsultacji z naszymi fachowcami, którzy z pewnością dobiorą najlepszą ofertę. Nasze urządzenia projektujemy w oparciu o najnowsze podzespoły takie jak np. Wittur, Brugg, które zapewniają wysoką jakość naszych produktów.

https://lh6.googleusercontent.com/-hiXMPWUV7x0/AAAAAAAAAAI/AAAAAAAAALE/-KAkiGOCx28/s120-c/photo.jpg

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.


*