Przedsiębiorstwo B2B-Tech – ochronimy Twoje okna przed zimnem

Techniki uszczelniania powierzchni spełniają ważnąrolę w przemyśle, budownictwie wpływając pozytywnie na ochronę przed kurzem. Wystarczy wspomnieć o tym, że bez uszczelek nie może poprawnie i bezpiecznie działać prawie żadna maszyna. Niewielka rozmiarem i na pierwszy rzut oka niepozorna uszczelka- pełni wszakże ważny element konstrukcyjny dowolnej maszyny.

Wspólną właściwością wszystkich uszczelek jest to, że nie można ich wielokrotnie używać. Rodzaj uszczelki należy dobierać do konkretnego urządzenia. Uszczelki wykonuje się z różnorodnych materiałów biorąc pod uwagę temperaturę. Dawniej uszczelki produkowano z azbestu, dzisiaj są to nowoczesne materiały np. gumy termoplastyczne.

Przedsiębiorstwo B2B-Tech - ochronimy_obronimy Cię przed mrozem

Firma B2B zajmuje się sprzedażą uszczelek wytłaczanych z gumy litej PVC i silikonu, oraz taśm z warstwą samoprzylepną, a także płyt silikonowych. Nasze uszczelki są powszechnie stosowane przez klientów z branży przemysłowej. Oferujemy również specjalistyczne węże gumowe, które dobiera się w zależności od temperatury powietrza oraz w zestawieniu z określonymi złączami GF i obejmami. Wyjątkowo polecamy płyty gumowe przeznaczone do produkowania podkładek i uszczelek. Mają one rozmaite cechy tj. twardość, kolor, format. Należy je uwzględnić zgodnie z obrębem wykorzystania, na przykład guma NBR doskonale sprawdza się w hydraulice, a guma CR w branży spożywczej.

Sprzedajemy sprawdzone artykuły w cenach hurtowych, które można komfortowo zakupić w naszym sklepie internetowym. Zachęcamy do odwiedzin w naszym sklepie, gdzie można skorzystać z okazyjnych promocji.

B2B – Tech

Siedziba firmy: ul. Unisławska 9, Bydgoszcz
Biuro handlowe: ul. Kordeckiego 12A, Bydgoszcz

Płyta gumowa SBR

tel. 52/551 98 74
fax. 52/340 37 24
tel. kom. 662 234 109
email: biuro@b2b-tech.pl

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.


*