Latarnie ogrodowe – klimatyczna dekoracja ogrodu

Lampy ogrodowe to istotny element uzupełniający design każdego ogrodu. Gdy mamy już rozplanowany cały ogród należy powoli wybrać odpowiednie lampy ogrodowe. Niezwykle zalecane nie tylko jesienią, lecz przede wszystkim w cieplejsze dni. Jasne światło latarni ogrodowych wywołuje intymny klimat w małym i dużym ogrodzie. Sprawia, że imprezy w towarzystwie rodzinnym będą szczególnie przyjemne.

Ogród w świetle lamp prezentuje się wyjątkowo romantycznie. Światłem można uwypuklić pojedyncze części ogrodowej architektury, czy rośliny. Szczególnie dobrze wyglądają lampy ogrodowe postawione wzdłuż alejek, czy oświetlające oczko wodne. W małym i dużym ogrodzie lampy umieszczamy zwłaszcza przy wejściu do domu, oraz wzdłuż schodów, co powoduje, że wygląda ono atrakcyjnie i będzie bezpieczne, gdy wracamy o zmierzchu.

Lampy ogrodowe - stylowa dekoracja ogrodu

Doskonale komponują się z pozostałymi składnikami drobnej architektury ogrodowej jak skrzynki, hydranty, ławki ogrodowe. Lampy ogrodowe charakteryzuje duża rozpiętość względem wzorów, wykonania, oraz materiałów. Lampy stojące, kinkiety dają efekt i najkorzystniej prezentują się, gdy świecą po bokach oraz w podłoże, ponieważ w taki sposób wydajnie oświetlisz swój ogród. Spore uznanie zyskują lampy ogrodowe LED, które szczególnie pasują do oświetlania pojedynczych roślin. Ich walorem jest regulowany kąt nachylenia i barwne światło, które powoduje, że ogród prezentuje się klimatycznie. Lampy ogrodowe wieszane na ścianach mają wszystkie elementy odlewane z mosiądzu i spawane, co powoduje, że w zestawieniu ze szklanym kloszem, wyglądają niezwykle klasycznie i masywnie w przydomowych ogródkach.

http://www.odlewy-ozdobne.pl/upload/img/230_b.JPG

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.


*