egzamin radcowski

Jak przygotować się do egzaminu adwokackiego lub radcowskiego

Studia prawnicze w dużej mierze opierają się na zagadnieniach teoretycznych. Podczas aplikacji często wygląda to identycznie. Po wielu latach nauki spora część osób nadal nie czuje się wystarczająco pewna, aby przystąpić do egzaminu zawodowego Ministerstwa Sprawiedliwości bez stresu. Pora to zmienić.

Każda osoba przystępująca do egzaminu zawodowego rozpoczyna naukę od zgromadzenia potrzebnych materiałów. Jest to czasochłonne, ponieważ trzeba znaleźć egzaminy z lat ubiegłych i dopasować do nich podany przez ministerstwo klucz. Kolejnym krokiem jest drukowanie kazusów, aby móc swobodnie je rozwiązywać. Nie da się ukryć, że jest to mało wygodna forma nauki. Notatki są ciężkie, co chwile trzeba szukać strony, na której skończyło się czytać, a poza tym potrzeba sporej ilości miejsca, aby ze wszystkiego korzystać w jednym czasie.

Jest na to wszystko jedno, proste i bardzo wygodne rozwiązanie. Platforma egzaminacyjna examo.pl. To efektywny sposób na przygotowanie się do egzaminu prawniczego. Wszystkie egzaminy z lat ubiegłych wraz z kluczem odpowiedzi, autorskie kazusy egzaminacyjne z orzeczeniem Sądu II Intancji dostępne są w jednym miejscu. Ponadto można korzystać z 1300 minikazusów, których odpowiedzi zostały zredagowane z formie zarzutów.

Wszystkie akta dostępne są w wygodnym widoku książki. Pomiędzy kolejnymi stronami przeskakujemy za pomocą jednego kliknięcia. W jednym miejscu mamy dokumenty i edytor, w którym tworzymy rozwiązanie. Po skończonej pracy jednym kliknięciem sprawdzamy odpowiedź.. To wszystko możemy kontrolować dzięki stoperowi, który odlicza nam czas. Ucząc się z examo.pl możesz poczuć się jak na prawdziwym egzaminie.

 

http://www.examo.pl/

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*