zimowy kurs jeździecki w ośrodku qń

Zimowy kurs jeździecki

Nie masz pomysłu na ferie zimowe, a nie chcesz znowu siedzieć bezprodukcyjnie przed komputerem? Daj się zamówić na tygodniowy zimowy kurs jazdy konnej.

Jazda konno zimą jest zupełnie nowym przeżyciem, które warto doświadczyć. Niektórym mogłoby się wydawać, że zimą jazda na koniu jest niemożliwa. Nic podobnego. Jest to równie jak w inną porę roku przyjemne spędzanie czasu wolnego. W intensywnych kursach jeździectwa udział może wziąć każdy bez względu na poziom zaawansowania. Uczestnicy kursu są podzieleni w grupy odpowiadające ich umiejętnościom.

Kurs jazdy konnej to nie tylko intensywna nauka ujeżdżania, skoków czy jazdy w terenie. To także miło spędzany czas przy kominku, podczas kuligu czy jeżdżąc na nartach za koniem. To także możliwość wzięcia udziału w prawdziwym rajdzie konnym.

Profesjonalne ośrodki jeździeckie to gwarancja bardzo dobrych warunków zakwaterowania, a także doskonale zorganizowania czasu wolnego. Zimowy kurs jazdy konnej to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie aktywne spędzanie czasu wolnego, lubią wyzwania i możliwość obcowania z przyrodą

 

Ofertę zimowych kursów jeździeckich znajdziesz tutaj

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*