Solidne odlewy do ogrodów

Specjalizujemy się w produkcji odlewów do ogrodów stawianych w publicznych miejscach takich jak alejki. Nasza szeroka oferta katalogowa zawiera ciekawe odlewy ozdobne, takie jak figurki oraz elementy małej architektury np. fontanny. Szczególnie dumni jesteśmy z lamp ulicznych, które są niezbędne na chodnikach miast oraz w ogrodach.

Dzięki nim zwiększa się widoczność i wszelkie ulice stają się przyjaźniejsze oraz wyglądają klimatycznie. Wykonane są z bezpiecznych elementów, dzięki czemu cała konstrukcja danej lampy jest niesłychanie wytrzymała i odporna na działanie mrozu. Bogata estetyka naszych lamp sprawia, że kierując się typem ogrodu i własnymi sentymentami można dopasować je do każdego miejsca.

Nowoczesne odlewy do stajni

Do dużego ogrodu doskonale pasują wysokie latarnie stojące, a ścieżki ogrodowe najlepiej oświetlą niskie lampy, natomiast na ściany domu czy bramę praktycznie jest zawiesić lampy naścienne. Oświetlenie ogrodowe to temat rzeka, wymagający zwłaszcza rozpoznania w ramach energooszczędności poszczególnych lamp. Oferowane przez nas akcesoria ozdobne nadają się także do stajni.

Nadzwyczaj dobrze wyglądają słupki ozdobne wykonane z aluminium oraz poidła prostokątne dla koni. Dowolną ścianę w stajni ubarwią podkowy ozdobne, lub wieszaki w kształcie końskiej głowy. Wytwarzamy przedmioty na specjalne zamówienia pozostawiając klientowi możliwość zdecydowania stworzenia zupełnie wyjątkowego produktu w wybranej wersji. Uprzejmie zachęcamy do rozmowy z naszym działem handlowym i obejrzenia oferty na stronie internetowej.

http://www.odlewy-ozdobne.pl/upload/Image/Unimat%20baner.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*