Innowacyjne i przydatne demagnetyzery

Na rynku działamy od 1991 roku, sprzedając najnowocześniejsze urządzenia takie jak demagnetyzery. Fachowo doradzimy oraz wybierzemy najwłaściwszą ofertę dopasowaną do Państwa zapotrzebowania. Nasza różnorodna oferta powoduje, że mamy sporo stałych klientów, których oceny potwierdzają rzetelność naszej firmy.

Wyjątkowym wzięciem cieszą się demagnetyzery, sejsmometry oraz rejestratory kontrolno-pomiarowe. Demagnetyzery umożliwiają kasowanie zapisów z nośników poprzez ich całkowite usunięcie z dysków. W dzisiejszych czasach w każdym zakładzie pracy i każdej firmie używa się komputerów, na których przechowuje się sporo tajnych danych. Uzewnętrznienie ich może być przyczyną szeregu komplikacji natury prawnej. Dysk twardy stanowi wyczerpujące źródło treści, gromadzi nie tylko dane osobowe, lecz również finansowe.

Nowoczesne i przydatne sejsmometry

Z tego powodu demagnetyzacja staje się coraz bardziej powszechna, umożliwia bowiem na zupełne bezpieczeństwo. Jest to usługa wykonywana szybko, ponieważ demagnetyzacja trwa na ogół od 10 do 60 sekund i bardzo nowoczesna. Siła demagnetyzerów opiera się na rozmagnesowaniu powłok zapisu, co skutkuje całkowitym unicestwieniem dysku twardego, którego nie można znowu zużytkować. Usługa staje się coraz niezbędniejsze, więc warto zaopatrzyć się we własne demagnetyzery.

Nasza firma proponuje także doskonałej jakości mikroskopy firm będących liderem w produkcji urządzeń mikroskopowych. Mikroskopy edukacyjne przeznaczone do badań laboratoryjnych. Zapewniamy urządzenia pomiarowe, podzielone jako pojedyncze czujniki oraz bardziej skomplikowane systemy monitorujące. Ich celem jest kontrolowanie pracy różnych maszyn typu dmuchawy poprzez pomiar ich zaworów. Sejsmometry zaopatrzone są w pomysłowe przetworniki oraz systemy zapisu i systemy alarmowe.

InLab BTH S.C.

Mikroskopy stereoskopowe

ul. Racławicka 33/52
02-601 Warszawa
tel./fax.: 22 8447463
tel.: 22 8446513

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*