Klinika-Zdrówko – rehabilitacja dzieci i dorosłych

Oferujemy wielostronną aktywność w obrębie leczenia niepłodności. W skrócie polega ona na przywróceniu płodności obojga parterów. Proponujemy różnorakie metody typu np. in vitro metodą ICSI. Na ogół w zupełności starcza leczenie ginekologiczne, albo fachowe wskazówki, których przestrzeganie wpłynie na stan fizyczny przyszłych rodziców.

Często można bowiem ograniczyć szkodliwe przyzwyczajenia, które niewłaściwie oddziałują na zdrowie kobiety i mężczyzny. Bezustannie staramy się wykorzystywać w pierwszej kolejności nieinwazyjne metody kuracji, a kluczową funkcję pełni tutaj współdziałanie z lekarzem. W wielu wypadkach konieczne staje się leczenie operacyjne, lub hormonalne.

Stymulacja owulacji polega na wywołaniu dojrzałości komórek jajowych poprzez wyrównanie poziomu hormonów. Nasza klinika cały czas się rozwija, angażujemy sprawdzoną kadrę lekarską a także nieustannie kształcimy się w innowacyjnych metodach leczenia oraz troszczymy się o poziom laboratorium. Podchodzimy globalnie do wszystkich pacjentów, dzięki czemu prowadzimy nawet ciąże zagrożone ryzykiem.

Ośrodek zdrowotny - rehabilitacja dzieci i dorosłych

Szczycimy się specjalistycznym sprzętem, który jest zdolny wykryć zagrożenie występowania upośledzeń płodu oraz przeprowadzać rehabilitację niemowląt. Diagnozujemy ich choroby szczególnie porażenie mózgowe. Proponujemy rozmaite zabiegi fizykoterapeutyczne jontoforezę oraz masaże suche oraz ćwiczenia z kinezyterapii korekcyjne.

Medycyna estetyczna jest niezbędna po urodzeniu dziecka, kiedy można usunąć rozstępy, czy przebarwienia na twarzy. Już podczas karmienia piersią dobrze jest użyć niektórych zabiegów estetycznych, które rewelacyjnie polepszają wygląd ciała. Zapraszamy do rejestrowania się w w naszym ośrodku od poniedziałku do piątku.

Klinika Zdrówko s.c. Iwona Adamczak, Rafał Adamczak
In vitro Bydgoszcz
Al. Mickiewicza 23
86-032 Niemcz koło Bydgoszczy
tel. 52 375 25 07

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*