Praca EU – zagraniczna troska dla starszych ludzi

Zbiorowość Europy Zachodniej starzeje się, co oznacza, że z każdą chwilą wzrasta tam liczba osób w podeszłym wieku, które wymagają specjalnej opieki. W odpowiedzi na popyt rynku powstała nasze pośrednictwo pracy, która zajmuje się pośrednictwem w tym obszarze.

Poszukujemy głównie kobiet, które posiadają doświadczenie prywatne, znają w dobrym stopniu język niemiecki oraz są chętne wyjechać daleko na czas dwóch-trzech miesięcy. Jeżeli jesteś osobą, która umie podołać niełatwej pracy- to zadzwoń do naszego biura a wynajdziemy korzystną ofertę dla ciebie oraz pomożemy w załatwieniu spraw formalnych i podróży. Co dokładnie powinnaś wiedzieć decydując się na pracę jako pielęgniarka?

Pracaeu - wyjazdowa podpora dla osób starszych

Jest ona trudna psychicznie i fizycznie, bowiem powinnaś być bardzo dyspozycyjna. Dostaniesz wprawdzie dwa wolne popołudnia, ale nawet nocną porą musisz być czujna. Pracujesz się najczęściej osobą niepełnosprawną ruchowo. Twoje codzienne zadania polegają na ogarnięciu domu, rozmowach oraz robieniu wszystkich zabiegów kosmetycznych. W zakres twoich obowiązków będzie wchodzić prawdopodobnie przygotowywanie posiłków, sprzątanie mieszkania, robienie prania oraz inne zajęcia. Dostaniesz bezpłatne swój pokój, posiłki oraz zapłatę, której kwota zależy w szczególności od twoich zakresu obowiązków. Jeżeli potrzebujesz to możesz wybrać miejscowość w której chciałabyś przebywać, a jeżeli będzie taka możliwość to bez wątpienia uwzględnimy twoje wymagania w takim względzie.

Opiekunka osób schorowanych to skomplikowana praca, która wymaga dużej wytrzymałości psychicznej, oraz cierpliwości wykazywanej w kierunku chorego. Istotne jest jest także przyzwoita siła fizyczna. Nierzadko należy unieść osobę. Zatrudniając się u nas zawsze możesz do nas zadzwonić żeby dostać od nas praktyczną pomoc w wypadku kłopotów.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*