Odzież reklamowa – najlepsza część konfekcji

Odzież reklamowa daje skuteczną i tanią promocję Twojej firmie. Wszelkie nadruki na koszulkach niesamowicie zwracają uwagę klientów powodując, że taka „żywa reklama” daje pozytywne rezultaty. Dobrze jest zwrócić uwagę, aby odzież była jak najwyższej jakości i efektywnie wyglądała. Nietrwała odzież, czy niekorzystnie dopasowany krój może powodować niekorzystne skojarzenia. Natomiast staranny dobór dodatków zintensyfikuje szansę na przyciągnięcie zainteresowania potencjalnych klientów.

Hurtownia sprzedaje odzież reklamową z reklamą firmy. Grafiki wykonujemy techniką haftu, czyli wyszywamy nicią wzór na odzieży, albo transferem, gdzie opracowujemy wzór na osobnym arkuszu i wgrzewamy go na odzież za pomocą prasy termotransferowej, albo folie flex, gdzie wykroimy wzór na ploterze z folii z meszkiem. Najpowszechniejszą jednakże metodą jest sitodruk, w którym przeciska się farbę przez szablon. Naniesione przez nas grafiki są niezwykle trwałe, ponieważ nie odpadają i nie ścierają się podczas noszenia. Nasze kurtki i koszulki prezentują się w każdym względzie estetycznie. Polecamy kurtki wodoodporne, które sprawdzą się nawet w chłodne dni, bez strachu, że zmarzniesz. Nasze rzeczy można z powodzeniem ubierać zarówno na budowie jak i w gastronomii. Oferujemy fasony dla mężczyzn i kobiet, w szerokiej gamie kolorów, co powoduje, że otrzymają Państwo najwłaściwsze ubrania całkowicie pasujące do wizerunku firmy.

Odzież - najlepsza część szafy

Zapewniamy także odzież bhp np. rękawice ochronne, która zapewni widzialność pracowników oraz zwiększy ich bezpieczeństwo w trakcie wykonywania prac. Wygodne kurtki pasami odblaskowymi, wyprodukowane jaskrawego materiału, ściąganym dołem szczególnie nadają się do prac na świeżym powietrzu. Nasze kombinezony, na które składają się przeważnie bluza plus ogrodniczki spełniają odpowiednie wymogi.

Ubrania proponujemy w różnorodnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu mogą Państwo wybrać odcień właściwy barwom firmowym. Każda bluza z nadrukiem sprzedawana jest w standardowych rozmiarach.

Obejrzyj co dokładnie oferujemy i skorzystaj z wygodnych zakupów u nas.

http://kurtka.com.pl/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*