Hostel – znakomity wypoczynek

Wybór hotelu nie jest taki łatwy jak się wydaje. Idealna baza noclegowa powinna być miejscem w jakim przede wszystkim komfortowo spędzisz spokojną noc. Na co jeszcze należy zwrócić uwagę przy wyszukiwaniu miejsca noclegowego?

Nie bez znaczenia ulokowanie hotelu, ponieważ budynek za bardzo oddalony od środka miasta skutkuje utrudnieniami w dotarciu do celu. Bydgoszcz nie jest niedużym miastem, dlatego warto poszukać hotelu ulokowanego w najlepszym miejscu, najlepiej w zwartym centrum. W pobliżu naszego hostelu wyszukasz odpowiednią pętlę autobusową, dzięki której szybko dotrzesz w każdy zakamarek miasta. W pobliżu naszego hostelu funkcjonuje sporo restauracji oraz rozmaitych sklepów, czy jednostek typu banki.

Merlin Hostel - korzystny wybór

Bardzo blisko są miejsca typu kina, parki, teatr.Jeśli poszukujesz taniego noclegu w Bydgoszczy to hostel Merlin wypełni całkowicie twoje wymagania. Dogodna lokalizacja w pobliżu Dworca PKP, sprawia, że nasz hostel cieszy się ogromną popularnością zarówno pośród pojedynczych jak i grupowych gości. Jeśli masz coś do załatwienia w interesach, albo osobisty, planujesz pobyt w Bydgoszczy trzy dni, albo dłużej to warto poszukać taniego noclegu. Oferujemy korzystne rabaty przy dłuższych pobytach w naszym hostelu.

Zapewniamy pokoje jedno wyposażone w komfortowe łóżka oraz internet. Wszystkie pokoje mają sympatyczny wystrój, a łagodne kolory ścian uspokoją natłok myśli.

Masz możliwość złożyć zamówienie na obiady lub samodzielnie coś przyrządzić, ponieważ udostępniamy samoobsługową kuchnię. W naszym hostelu odnajdziesz kameralną aurę, która zapewni ci całkowity wypoczynek. Jeśli zachęciliśmy cię naszą ofertą możesz bezproblemowo zarezerwować nocleg przez internet, mailem, albo telefonicznie.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*