Pellet – ogrzewaj się bezpiecznie

Zbliża się sezon zimowy, kiedy rozpoczynamy aktywniej dogrzewać własne domy jednorodzinne. Najpopularniejsze sposoby ogrzewania olejem opałowym są wyjątkowo kosztowne i pociągają za sobą spore obciążenie budżetu. Tymczasem wygospodarowane pieniądze można wszakże zużytkować na pozostałe inwestycje, szkoda przepłacać krocie na węgiel. Oprócz tego tradycyjny węgiel jest szkodliwy dla natury, powoduje zanieczyszczenia powietrza, a w dodatku jest szczególnie brudzący.

Nasza firma proponuje bardzo opłacalny a jednocześnie skuteczny sposób ogrzewania pelletem. Pellet to wyschnięte i sprasowane trociny, które stanowią niezwykle efektywny materiał opałowy. Jest to materiał zupełnie naturalny, przyjazny dla środowiska. Jego walorem jest łatwość magazynowania, ponieważ nie wymaga zupełnie specjalnych pomieszczeń. Nieważny jest rozmiar pomieszczenia- bo i tak poczynisz oszczędności.

Pelet - ogrzewaj się bezpiecznie

Możesz zainstalować kocioł o różnej mocy. Dzięki zainstalowaniu wyjątkowych urządzeń palników na pellet przekonasz się do najnowocześniejszych konceptów biznesowych. Z naszych propozycji zrobiło użytek już dużo firm np. hotele. Doświadczyły one w praktyce, że kocioł na pellet to niesłychanie innowacyjne rozwiązanie. Kocioł nie zajmuje bynajmniej zbyt wiele metrażu, a jego sympatyczny wygląd sprawia, że możesz go ulokować prawie w każdym pomieszczeniu bez niepokoju, że zabrudzi pomieszczenie.

Walory naszych urządzeń to możliwość zdalnej kontroli. Przedsiębiorstwo Kordas Heating zajmuje się sprzedażą i serwisem kotłów i palników na pellet zarówno w Polsce jak i za granicą. Wypróbuj jak łatwo możesz umieścić maszyny grzewcze w swoim obiekcie i zobacz, że proponujemy najkorzystniejsze formy rozliczeń.

Kordas Heating Systems

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*