Nareo – super ostre potrawy

Nasz sklep online proponuje niezrównane produkty, które każdy może spróbować bez obaw w swojej kuchni. Ich niezwykłe aromaty i mocny smak spowodują, że na pewno zasmakujesz w południowej kuchni.

Nasze przyprawy odnoszą się z rozpalonym słońcem, miękką plażą, radosną zabawą i sielankowym wypoczynkiem.

Dzięki ostrym papryczkom chili i jalapeno, które dostaniesz w naszym sklepie, ugotujesz wszystkie meksykańskie dania. W ciepłe dni rodzinne grillowanie wzbogacą różne sosy chili oraz dipy, które są wręcz wymarzone do smacznych skrzydełek.

Nasze artykuły w szczególności dedykujemy do fanów ostrych przypraw. Wybrane produkty posiadają najwyższą z istniejących skal ostrości.

Chili i Habanero - szalenie ostre potrawy

Jeśli nie obawiasz się najpikantniejszych produktów to musowo musisz posmakować naszych zielonych habanero. Znajdziesz je zamknięte w słoiczkach z fragmentami cebuli i marchwi, jak również w postaci sosów, które można dozować w zgodzie z osobistym upodobaniem. Mała kropla sosu Da’Bomb Beyond Insanity zmieni całkowicie smak potrawy.

Proponujemy przyprawy łagodne curry, które nieskazitelnie pasują do ryżu i potraw wegetariańskich, jak również ostre, bardzo ostre jalapeno i piekielne (habanero). Na deser warto zjeść czekoladki chili, w których posmak pomarańczy współbrzmi z papryką. Entuzjastom gorzkiej czekolady oferujemy czarną tabliczkę z ziarnami czerwonego pieprzu. Zobacz, że warto przetestować przyprawy z Ameryki Południowej.

W naszym sklepie wypatrzysz również przekąski idealne na wieczór albo na wycieczkę. Chipsy w opakowaniach są nie tylko ostre, ale i zdumiewająco chrupkie.

Nareo.pl – ostre przyprawy
Skłodowskiej Curie 37/3
85-733 Bydgoszcz

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*