Kurtyny – przydadzą się w wielu firmach

W firmach produkcyjnych, czy handlowych wielkim problemem są wahania ciepła w czasie zimy. Brak odpowiednich zabezpieczeń sprawia, że pomieszczenia prędko się wyziębiają, a w środku panuje niemiła atmosfera, która może nawet spowalniać pracę.

Wiadomo że brak przewiewów i jednolita temperatura, bez dużych wahań – jest najbardziej optymalna w każdym środowisku pracy. Niezależnie od tego czy będzie to biuro, czy choćby zwykłe warsztaty samochodowe. W tego typu pomieszczeniach zazwyczaj nie wolno zamontować drzwi. Dlatego doskonałą alternatywą są kurtyny foliowe, wstęgowe oraz zasłony z folii pcv. Umożliwiają one odgrodzenie pomieszczeń w halach, czy biurach.

Kurtyny Pcv - przydatne w różnych przedsiębiorstwach

Walorów kurtyn foliowych nie sposób przeceniać. W zależności od miejsca zamocowania możemy podzielić kurtyny zewnętrzne i wewnętrzne. W pierwszym przypadku kurtyna oddziela biuro od warunków atmosferycznych, natomiast w drugim stanowi hermetyczną konstrukcję, która chroni przed hałasem, kurzem czy namolnymi insektami. Kurtyny paskowe pcv są solidne i niebywale użyteczne. Swoją renomę zawdzięczają odporności na promieniowanie uv i prostocie wykonania.

Kurtyny idealne są dla przemysłu, jak również znajdują zastosowanie w branżach spożywczych. Wyjątkowo dobrze sprawdzają się jako przegrody, powodując że zyskujemy oddzielone od siebie pomieszczenia.

Proponujemy także użyteczne bramy wahadłowe, przeznaczone przede wszystkim do obiektów handlowych, które dają nie tylko separację klimatyczną, lecz również autonomię ruchu dla pracowników.

Nasze przedsiębiorstwo ma doświadczenie w produkcji wysokiej jakości kurtyn pcv. Sprawia ono, że chętnie doradzimy wybór właściwej kurtyny.

http://www.mediux.pl/

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*