Iginstal – najlepsza pomoc w ochronie Twojego mienia

Firma Iqinstal zapewnia usługi w szerokim zakresie postępowych instalacji elektrycznych i teleinformatycznych. Może właśnie do Ciebie kierujemy nasze oferty? Naszą ofertą pragniemy zainteresować różne osoby indywidualne jak i przedsiębiorstwa, które muszą trwale zabezpieczyć swoje mieszkanie. Z tego względu proponujemy założenie wzorowych urządzeń alarmowych i przeciwpożarowych. Ten z nas który już doświadczył włamania, ten zdaje sobie sprawę z tego jaki to stres i woli kolejny raz nie doświadczać podobnej sytuacji.

Dzięki tak fachowo założonym instalacjom nie tylko nie będziesz obawiał się kradzieży, ale także będziesz spokojnie spał, a przede wszystkim w sezonie wakacyjnym możesz pojechać na urlop nie kłopocząc się o to, że zostawiasz swój dom bez opieki. Spowodują to czujniki ruchu, które instalujemy na zewnątrz jak i wewnątrz domu.

Iginstal - idealna ochrona Twojego mieszkania

Oferujemy także usługi w zakresie monitoringu, wszelakich elektronicznych i mechanicznych przyrządów kontroli dostępu, ponieważ montujemy czujki otwarcia rolet, bram, okien. Pomyśl tylko jaki to komfort, gdy wracając do domu zimą i nie będziesz wysiadać z samochodu, żeby otworzyć automatycznie swoją bramę wjazdową. Zainstalujemy wszelkie domofony, videofony, również zawiłe centrale telefoniczne. Oferujemy także innowacyjne systemy w postaci kamery CCTV HD, oraz kamery IP o wysokiej rozdzielczości.

O dobrej jakości naszych prac świadczy sporo ukontentowanych klientów, którzy mogą już w pełni cieszyć się wszelkimi udogodnieniami na swoich posesjach. Wszystkie te urządzenie nie tylko zrobią twój świat bezpieczniejszym, ale uzyskasz niesamowity komfort. Potrafimy naprawić nawet niesprawne alarmy. Można stwierdzić, że dowolne urządzenia połączone z elektroniką nie stanowią dla nas tajemnicy.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*