Hotel pod Orłem – perła kuj-pom wypoczynku

Hotel Pod Orłem to jeden z piękniejszych hoteli w Bydgoszczy. Umiejscowiony w ścisłym centrum, w secesyjnej kamienicy, w pobliżu atrakcyjnego parku stwarza wymarzone wymogi do spokojnego wypoczynku. Ten zabytkowy budynek zaprojektował popularny bydgoski architekt, a okres największej świetności tego hotelu przypada na okres międzywojenny. Wtedy to świętowano imprezy samorządowe, warto wymienić tutaj rauty oficerskie, czy przyjęcia na cześć wielkiego generała Hallera.

Obecnie Hotel Pod Orłem to zwłaszcza wymarzone miejsce noclegowe, które wypełni nawet najwyższe wymagania gości. Proponujemy różne pokoje ekonomiczne całkowicie wyposażone, np. w tv i internet, szerokie łóżka, z łazienką. Hotel to również doskonałe miejsce na przeprowadzenie spotkania firmowego. Dysponujemy specjalnymi salami, które są w stanie pomieścić dużo gości. Sale wyposażone są we wszelkie udogodnienia, które gwarantują dogodny przebieg konferencji np. wi-fi, ekrany projekcyjne.

Organizujemy również uroczystości okolicznościowych np. komunii. Dysponujemy smaczną kuchnią, a nasze potrawy wzbudzają uznanie wszystkich gości. Wszystkie dania przygotowujemy zawsze według oryginalnych receptur Kuchni Polskiej. Naszym sztandarowym daniem jest popularny de volaille podawany z marchewką oraz dania rybne i desery np. torciki.

Hotel posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, posiada własne miejsca parkingowe, jak również miejsca w których odprężysz się takie jak jacuzzi.Serdecznie zapraszamy do nas zarówno pojedynczych klientów, jak i całe grupy. Nasz wykwalifikowany personel dołoży wszelkich starań, aby pobyt u nas był wyjątkowo komfortowy. Możesz zamówić miejsce noclegowe osobiście.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*