Stomil – węże ogrodowe dla Twojej posiadłości

Proponujemy szereg artykułów, które znalazły zastosowanie w przemyśle gumowym. Nasze produkty są doskonale znane od wielu lat w Polsce i za granicą.

Oferujemy wysoką jakość naszych materiałów, które dopełniają wszelkie normy jakościowe. Stale modernizujemy swoje propozycje.

Specjalizujemy się w wytwarzaniu przewodów hydraulicznych, dzięki którym zabezpieczysz toalety w firmach. Właściwie dobrane przewody sprawiają właściwy przepływ cieczy, która nie wycieka na zewnątrz. odpowiednio dopasowane przewody powodują również, że urządzenia nie będą w jakiś sposób uszkodzone czyli stłumią ryzyko wystąpienia awarii. Oferujemy sporo modeli przewodów, które znajdują szerokie zastosowanie do płynów hydraulicznych, wody, a także sprężonego powietrza.

Stomil - węże ogrodowe dla Twojego domu

Nasze artykuły są stosowane w przemyśle, a taśmy tkaninowo-gumowe są bezkonkurencyjne przy transporcie materiałów sypkich w rozmaitych gałęziach przemysłu. Stosowane są zarazem na zewnątrz jak i w zamkniętych pomieszczeniach. Wskutek używania taśm holowane materiały nie zsuwają się.

Okna narażone są na zbyt duże działanie promieni słonecznych i wilgotność, co powoduje zazwyczaj, że stają się nieszczelne. Wtedy najlepiej umieścić uszczelki wybierając te najlepszej jakości. Nasza firma wyrabia odpowiednie uszczelki do okien oraz uniwersalne, które znakomicie spełniają swój cel. Są one bardzo elastyczne, dzięki czemu bezproblemowo wypełnią wszelkie nierówności, powodując, że okna będą się całkowicie szczelne.

Oferujemy także węże hydrauliczne, których wysoka plastyczność sprawia, że znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle. Węże wytwarzane są z kauczuku syntetycznego, który cechuje się wytrzymałością na działanie olejów i wody. Solidność powodują wspomagające warstwy wzmocnień.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*