Pigmetny – to one dodają kolorytu w przemyśle

Przedsiębiorstwo Lifocolor trudni się tworzeniem różnego rodzaju koncentratów barwiących. Farby do tworzyw sztucznych są używane w różnorakich wręcz branżach. Dość konkretna liczba zastosowań koncentratów Lifocolor umieszcza nas zdecydowanie w ścisłej elicie tego typu branży.

Nasze produkty używane są na przykład w przemyśle motoryzacyjnym. Można bez trudu wykonać swoiste masterbatche barwiące, jakie swe wykorzystanie znajdą w elementach konstrukcyjnych. Drugą ze znanych specjalizacji jest budownictwo. W tejże branży nasze artykuły odznaczają się w głównej mierze doskonałą opornością na działanie nie najlepszych niekiedy warunków pogodowych. Oczywiste przecież, deszcze, śniegi, a także minusowe temp. nie wpływają korzystnie na barwniki. Nasze jednak, poprzez poddanie dobremu stabilizowaniu, są na to przygotowane. Również na działce wskazane jest używanie nasze produkty i tutaj także wykazują się one znakomitą wytrzymałością przeciw działaniom atmosferycznym.

Pigmetny -  one dodają kolorytu w gałęziach przemysłu

Nasze koncentraty barwiące do tworzyw sztucznych posiadają szerokie wdrożenie także w meblach. Oczywistym jest, że każdy z nas ma w tej kwestii mniejsze lub też większe przeczulenie, albowiem każdy chciałby, żeby jego otoczenie było ładne i estetycznie nienaganne.

Jesteśmy w stanie także zrobić indywidualne barwniki na życzenie klienta. Opracowanie takowego specjalnego artykułu nie będzie dla nas kłopotem, a jakby nie patrzeć, to my jesteśmy dla klienta, a nie na odwrót.

Barwniki do tworzyw sztucznych – to dokładnie one powstają u nas z należytą dokładnością, aby nasi nabywcy byli w stu procentach zadowoleni z wykonywanej przez nas profesji.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*