Wykorzystanie technik dźwignicowych w różnorodnych przedsiębiorstwach

Nasze przedsiębiorstwo trudni się sprzedażą urządzeń dźwignicowych. Dzięki produkowanym przez nas systemom wszystkie wózki kablowe mogą swobodnie przesuwać się po torach z prowadnic ceowych.

Sugerujemy także nowoczesne szynoprzewody stanowiące system oprzyrządowania elektrycznego suwnic. Można je stosować na wewnątrz i na zewnątrz obiektów do zasilania suwnic. Ich zasadniczą walorem jest prostota w montażu, stosunkowo niewielki rozmiar oraz trwałość na zniszczenie.

Zapewniamy rozmaite elementy oprzyrządowania dźwignic. Warto wspomnieć o wyłącznikach krańcowych FCR o wysokiej klasy szczelności oraz solidności mechanicznej, które znajdują użytek w zmniejszaniu ruchów roboczych mechanizmów jazdy mostu suwnic.

Wdrożenie technik dźwignicowych w rozlicznych przedsiębiorstwach

Kasety sterownicze do sterowania pośredniego i bezpośredniego mają wysoki stopień ochrony i warto je kupić u nas w korzystnych cenach.

Wszystkie proponowane przez nas produkty, szczególnie wózki kablowe i dźwignice znajdują szerokie zastosowanie w różnorodnych sektorach, wśród których trzeba wspomnieć o firmach budowlanych, motoryzacyjnych, spożywczych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, krótkomówiąc z naszą ofertą , którą nieprzerwanie poszerzamy o nowsze usługi oraz najwyższej jakości produkty.

Unilift – Szynoprzewody
ul. Ołowiana 16
85-461 Bydgoszcz
tel./fax. +48 52 581 05 15
tel.  +48 52 581 05 30

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*