Beata Pawlikowska efektywnie uczy języków

Popularna dziennikarka i podróżniczka Beata Pawlikowska wydała w ostatnim czasie bardzo interesujące kursy językowe, dzięki którym możesz szybko nauczyć się języków takich jak: angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, włoski. Dlaczego warto korzystać z tych kursów? Co powoduje , że są one wyjątkowe wśród tylu innych ofert nauki języków, a ich sprzedaż osiągnęła już ponad pół miliona egzemplarzy? Beata Pawlikowska nie namawia do tradycyjnego sposobu uczenia się języków, jaki zapamiętaliśmy ze szkoły podstawowej.

Reguły gramatyki są tutaj dopełnieniem do intuicyjnego poznawania języka. Nie wkuwasz na pamięć form czasowników oraz przykładów ich konstruowania. Korzystając z książek Beaty Pawlikowskiej bazujesz się tylko na instynkcie, czyli zapamiętujesz wskazane wyrażenia, następnie często je powtarzasz, a na koniec bez pomocy układasz nowe zdania. Rezultat jest zauważalny. Po opanowaniu podstawowych wyrażeń możesz już poprawnie sam układać rozmaite zdania i cieszyć się z komunikacji w obcym języku. Nie musisz się już obawiać, że nie dogadasz się z obcokrajowcami, a wakacyjne wycieczki będą prawdziwą radością.

Beata Pawlikowska efektywnie uczy języków

Jeśli masz ochotę na zapoznanie się z zasadami, przeczytanie reguł – to takie informacje wyszukasz w załączonej książce. Jednak naukę najlepiej rozpocząć od samej płyty, ponieważ tylko wówczas opanujesz intuicyjnie i praktycznie dany język. Samo powtarzanie zasad na nic się nie przyda, o czym na pewno wielokrotnie się już przekonałeś. Ile razy po kilku latach nauki w szkole gdy chciałeś praktycznie wykorzystać znajomość języka okazywało się, że nie potrafisz się komunikatywnie dogadać? Starając się precyzyjnie dobierać słówka według reguł gramatyki Twoje wypowiedzi z pewnością stawały się nienaturalne i zbyt powolne, by móc się porozumieć.

Korzystając z kursu językowego podróżniczki błyskawicznie zapamiętasz podstawowe sformułowania, które przydadzą ci się w praktyce. Zgłębianie języka obcego stanie się przyjemnością, ponieważ będziesz systematycznie obserwować rezultaty swojej pracy. Języka możesz uczyć się gdzie tylko zapragniesz – w autobusie, w parku czy w domu. „Blondynka na językach” jest również dostępna w wersji na iPhona, iPoda i iPada, co powoduje że nie stracisz czasu, a stojąc w korkach wysłuchasz i powtórzysz sobie zwroty za native speakerem.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*