Odczytuj znaczenie tarota

Tarot to zbiór sekretnych kart, które otacza aura niezwykłości. Wiele lat temu odkrywany wybranym osobom, obecnie te specyficzne karty może badać każdy kto ma na to pragnienia. Wystarczy otrzymać talię kart, odszukać znaczeń, żeby samemu postawić rozkład. Najprostszym sposobem którym stosują początkujący jest rozkład na trzy karty. Z lewej strony odnosi się przeszłość, druga mówi o teraźniejszości, natomiast trzecia oznacza przyszłość.

Przesłanie płynące z kart określamy ogólnie, nie patrzymy na pojedyncze znaczenia. Początkowo możemy zgłębiać symbole tylko z Wielkich Arkanów, dalej stawiając karty rozszerzmy ich znaczenie o Małe Arkana. Dużo portali internetowych oferuje usługę zatytułowaną postaw tarota. Możemy tam zadać pytanie na które chcemy znaleźć odpowiedź, odkryć karty i otrzymać odpowiedź. Jest to zazwyczaj rodzaj zabawy, ponieważ prawdziwą wróżbę uzyskamy jedynie od wróżki, która para się rozkładem kart.

Odczytuj znaczenie tarota

Znaczenie kart tarota to temat obszerny o którym napisano nieskończenie dużo publikacji. Jedna karta może mieć wiele znaczeń i określać zarówno problem, przedmiot jak i wybraną osobę. Jedna Cesarzowa może opisywać satysfakcjonującą pracę, jak również entuzjastyczną żonę, która cieszy się życiem.

Istnieje wiele talii o rozmaitych nazwach Boski Tarot, ale wszystkie odnoszą się do określonych archetypów bazujących na podstawowych przeżyciach wyznawanych przez wszystkich takich jak dobro, zło, miłość, ból, smutek. Natomiast cztery podstawowe kategorie odnoszą się do żywiołów buławy to ogień, kielichy to woda, miecze to intelekt, a monety to materia. Karty tarota dają nam informacji, doradzają możliwości najlepszych wyborów, pokazując hipotetyczne sytuacje. Od nas zależy czy skorzystamy z tych wskazówek, czy wybierzemy inną drogę i zmienimy swoje los. Jeśli jesteśmy niezadowolone z rozkładu to nie należy go ponownie kłaść. Lepiej przyjąć opis od kart, ponieważ potwierdzanie sobie, czy ochota do innej odpowiedzi nie przyniesie wyniku, który byśmy chciały zobaczyć. Karty bywająbezlitosne, bywają konkretne i nie dostosowują się do naszych marzeń, lecz realnie opisują życie.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*