Beata Pawlikowska ujawnia sekret jak szybko nauczyć się języków obcych

Beata Pawlikowska jest znaną reporterką i autorką wielu książek o tematyce podróży. Jej wielką pasją jest badanie kontynentów. W swoich artykułach opisuje miejsca, które odkryła. Wydała również ostatnio poradniki psychologiczne.

Jest autorką cyklu kursów języków obcych znanych jako Blondynka na Językach. Cykl zaczęła się w 2010 roku, kiedy ukazały się angielski (odmiana brytyjska i amerykańska) oraz niemiecki. Sukces książek do nauki języka sprawił, że rok później napisała następne tytuły: włoski, francuski i hiszpański (w odmianie europejskiej i latynoamerykańskiej), natomiast jeszcze rok później wydano rosyjski i portugalski. Przyczyną sukcesów kursów językowych jest bez wątpienia ich praktyczność oraz fakt, że opiera się on na jasnym przyswajaniu treści. Kurs nie opiera się bowiem na pamięciowym zapamiętywaniu słówek, czy gramatyki.

Pawlikowska ujawnia sekret jak szybko nauczyć się języków obcych

W swoich książkach Beata Pawlikowska – blog pisze prostym językiem, przez co dociera do wielu czytelników, jacy z wypiekami czytają jej następne dzieła i nie mogą doczekać się następnych publikacji.

Pawlikowska miała ciężkie życie, wiele przeszła i nie ukrywa tego faktu. Potrafi dotrzeć do każdego człowieka, a dzięki pisaniu o swoich traumach daje nadzieję innym osobom, że mogą dać radę sobie z każdym bólem i spełniać swoje marzenia.

Pawlikowska prowadzi również w radiu ZET audycję zatytuowaną Świat Według Blondynki.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*