W dalszym ciągu kultowe stylowe produkty skórzane

Mimo pojawienia się masy nowych materiałów sztucznych, wspaniale naśladujących naturalne surowce, potężnym wzięciem cieszą się artykuły produkowane tradycyjnymi sposobami. Wysokie wartości osiągają głównie egzemplarze wytwarzane ręcznie, a przede wszystkim na subiektywne zlecenie kupującego.

W dalszym ciągu kultowe stylowe produkty skórzane

W dalszym ciągu kultowe stylowe produkty skórzane

Przecież fachowa robocizna i dobrej jakości półprodukty nie zdołają być tanie. Taka robota trwa w żółwim tempie, pochłania bez liku cierpliwości, doświadczenia a też zręczności, w szeregu przypadków nawet zdolności artystycznych. Starczy wyliczyć między innymi portfele ze skóry, kreowane w niewielkich, rodzinnych fabrykach kaletniczych. Zadowolenie bywa jednak duża, a porządny jakościowo obiekt przechodzi nawet czasami z pokolenia na pokolenie. W rozlewie szmiry, wyposażenie parafowane hand made stanowią prawdziwe perełki, przeznaczone na ogół dla majętnej klienteli.

Niewielu firmom z wielkimi tradycjami udało się przetrwać intensywny okres zmian gospodarczych. Koło tych starych, powstają jednak dalsze, jakie z powodzeniem sprzedają w kraju i za granicą kaletnicze teczki, portfele, terminarze i pozostałe dodatki pożyteczne na co dzień, zwłaszcza osobom ceniącym ociupinkę czaru i wykwintu. Niektóre znane firmy uruchamiają także wielojęzyczne sklepy internetowe i z powodzeniem rozprowadzają własne artykuły do rozmaitych państw. Nie tylko w Europie ogromnie doceniane są na przykład portfele i aktówki z naturalnej skóry, pochodzącej ze specjalnych hodowli. O ile nie mamy wielkich osiągnięć w dziedzinie know-how albo motoryzacji, pożądane byłoby faworyzować się na przykład przez specjalizację kaletniczą. 

Gepard Warszawskie Centrum Kaletnicze – Wyroby skórzane
http://www2.gepard.pl/web,catalog,menu,2,4,portfele-meskie.html
ul. Skibicka 7, 02-269 Warszawa
tel: 22 573 21 21

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*