Najświeższe nurty wystroju pomieszczeń

Wśród sugestii na ten rok, w największym stopniu rzucają się ostre odcienie ścian, głównie seledynowa zieloność i żółć o cytrynowym kierunku.

Przy tak przebojowych barwach, pewnym kłopotem może być selekcja pozostałych elementów, ale przy delikatnej pomocy nawet początkującego stylisty, z pewnością uda nam się dostroić wyborne dekoracje okienne, w tym również rolety, oświetlenie, umeblowanie i tak dalej Istotne, że pomalowane na seledynowo ściany dają pomieszczeniu wiele światła. Wykorzystajmy to, jeżeli mamy w mieszkaniu spore drzwi i okna oraz loggię. Zwłaszcza poza sezonem letnim należałoby odpocząć od żaluzji, zasłon i rolet.

Najświeższe style wystroju pomieszczeń

Sporo światła słonecznego znakomicie sprawdza się na niewielkim metrażu, jaki w ostatniej dekadzie dominował, jeśli chodzi o nabytek nowiuteńkich mieszkań. Jasne posadzki, ściany oraz szerokie drzwi i okna zapewniają iluzję powiększenia przestrzeni. Prócz tego, tam gdzie bywa to realne – niezłym rozwiązaniem może być odseparowanie pojedynczych sgmentów lokalu szklanymi ścianami. Przenikające się prezestrzenie dają efekt lekkości, nieograniczonych powierzchni.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*