Wróżka Sybilla pomaga zagubionym osobom

Wróżka Sybilla od dawna para się astrologią, ponieważ odszukała swoje przeznaczenie we wróżeniu. Wróżka Sybilla próbowała próbować innego zawodu, lecz intuicja naprowadzała, iż jej miejsce jest inne i niedobrze byłoby oddalać się od drążenia dyscypliny wewnętrznej, nadnaturalnej i mistycznej człowieka. Obrała miano Sybilla, gdyż będąc w prastarym mieście poczuła z nim silną więź a sprawdzając w liczbach okazało się, iż współbrzmi i jest uzupełnieniem jej natury.

Specjalistka w dziedzinie numerologii – wróżka Sybilla

Sybilla czerpie z 3 rodzajów magii, dlatego że każda z form mówi jej inne rzeczy o ludziach. Z wykorzystaniem Numerologii odsłania, kim jest człek proszący ją o pomoc, Tarot pokazuje, co się wydarzy w jego egzystowaniu a Kabała umiejscawia to w danym okresie. Tego typu zgrupowanie dopomaga w odgadnięciu kwintesencji problemu, z którym mierzy się każdy z nas i w wykryciu najbardziej korzystnej drogi życiowej.

Sybilla każdego traktuje z zupełną otwartością i empatią, łaknie przynieść ulgę osobom, mierzącym się z kłopotami w małżeństwie, pieniężnymi i innymi. Wielokrotnie scaliła rozpadające się rodziny i uzdrowiła popsute stosunki międzyludzkie, uratowała kogoś od karambolu czy podjęcia niezwykle nietrafionej dla niego decyzji.

Wróżka uczy spoglądania w swoją głębię, rozmowy z własną duchowością i odnajdywania w sobie skrytych zapasów energii. Sybilla przypomina też o mocy intuicji, która często radzi nam, co zrobić a my pomijamy te porady, jako że jesteśmy zbytnio zapracowani, żeby zgłębić swe wewnętrzne życie eteryczne. Wróżka pomaga zagubionym osobom w odnalezieniu szczęścia, fortuny i zadowolenia.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*