Uwolnij się od toksycznych związków dzięki Sylwestrowi Chordeckiemu

Sylwester Chordecki pochodzi z Wrocławia. Przyszedł na świat przeszło trzydzieści lat temu. Jest absolwentem psychologii oraz historii sztuki. Jedną z tych dziedzin scala w życiu zawodowym z finansami, prowadząc instruktaże personalne dla przyszłych przedsiębiorców i sprawując rolę życiowego doradcy.

 

Za to 2 największe pasje Pana Sylwestra to malarstwo i astrologia. Przede wszystkim silnie zafascynował się niemal dekadę temu numerologią. W tym czasie pommógł w likwidowaniu życiowych problemów tysiącom osób. Przez odczytywanie z gwiazd, nie redukuje się do prowizorycznych stwierdzeń, za pierwszeństwo stawiając sobie zawsze konkretne, praktyczne rady. Należy do małej grupy zaufanych kolegów kilku wprawnych portali astrologicznych oraz Ezo TV. Nie licząc pomocy w skrajnych sprawach, masa ludzi doznaje od Pana Sylwestra zaleceń motywacyjnych oraz ostrzeżeń pomagających uniknąć kłopotów.

Sylwester Chordecki – karma, przeznaczenie plus numerologia

Sylwester Chordecki prowadzi wiele kontemplacji ezoterycznych. Wspiera w wychodzeniu z trujących relacji w wymiarze miłosnym oraz na gruncie przyjacielskim. Wskazuje drogę uwolnienia od tzw. ciemiężycieli energetycznych, wysysających z nas siły życiowe jak i radzi jak pozbyć się pecha. Odkrywanie siebie i medytaccje wizualne to również silne strony Sylwestra Chordeckiego. Tysiące ludzi skorzystało z jego rad życiowych oraz medytacji wiodących do poprawy stanu zdrowia.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*