Runy oraz karty anielskie – poradź się wróżki Akimy

Runy to jeden z kluczowych atrybutów wróżki Akimy. Imponujące efekty w prognozowaniu dają na dodatek karty anielskie. Otworzą się przed Wami tajemnice jutra. Odszukacie powodzenie oraz rozwikłanie problemów z pomocą ezoteryki. Wróżka Akima nakłania osoby proszące ją o pomoc, aby rozpoczęły kontemplować swoje wewnętrzne, metafizyczne egzystowanie i wypatrywać w nim piękna i porządku.

Wróżka Akima czyta runy i karty anielskie

Każdym z nas opiekuje się skrzydlaty anioł, przynoszący ukojenie i radość. Wróżka Akima naucza, jak odnaleźć połączenie ze swym aniołem i wyszukiwać u niego wstawiennictwa, gdy to celowe.  Akcentuje jednak, żeRuny nie są  miarami życia – one uwypuklają rozwiązania i  proponują odpowiedzi, jednakże nie należy uzależniać od nich  wszelkich decyzji. Wróżka Akima to uważna,  mądra i doświadczona wróżka, której głównym celem jest  pomoc ludziom. Zdoła nie tylko zaprezentować przyszłość, lecz dodatkowo zakomunikować, dlaczego doszło do pewnych wydarzeń czy sytuacji, zestawić pewien harmonogram,  rozwiązać zagadkę. Pomaga zrozumieć swojego anioła i rozpocząć z nim mistyczny kontakt, by prawidłowiej przenikać siebie i ostrożniej zawiadywać swoim istnieniem.

Przypomina, iż Runy użyczają wyraźnych i  konkretnychodpowiedzi, można je pytać o wszystkie wymiary życia i spodziewać się porady. Akima jest popleczniczką poszukiwań – kiedy zaczniemy zabiegać,  możemy sądzić, że coś odnajdziemy : gdy tymczasem nie wypatrujemy, nie uda nam się odnieść sukcesu. Trzeba uaktywnić się, odnaleźć duchową energię, która drzemie w ludziach.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*