Fascynujące stoiska targowe na efektownej imprezie aeronautycznej

Niebawem miasto nad Brdą po raz kolejny będzie gościć przedstawicieli kilkudziesięciu podmiotów z kilkunastu państw europejskich. Zdarzenie pociąga renomowanych wystawców i wielu zawodowców z branży i mieszkańców Polski, chcących z bliska obejrzeć dzisiejsze maszyny powietrzne.

Wielka wystawa odbędzie się już 6 raz. Własne stoiska targowe ukażą wytwórcy, hurtownicy oraz konstruktorzy i zbywcy osprzętu aeronautycznego. Wstęp na imprezę jest gratisowy a patronuje jej między innymi marszałek kujawsko-pomorski i MON.

Fascynujące stoiska targowe na porywającej imprezie powietrznej

Nadal trwają zapisy dla wysłanników, którzy pragną wystawić swe stoiska targowe. Instalacje przygotowywane są na najwyższym poziomie i z kompletną funkcjonalnością, aby na przykład posiadać ewentualność odtwarzania prezentacji multimedialnych. Co roku na lotnisku pojawiają się terenowi a także rządowi przedstawiciele, w tym rangi ministra. Koronną atrakcją dla tysięcy dorosłych i młodych gości są jednak pozostałe przedmioty zainteresowania.

Do Bydgoszczy docierają albowiem nie jedynie przedsiębiorstwa i ich stoiska targowe. Większe wrażenie robią samoloty. Podziwiać wolno głównie maszyny wojskowe i transportowe jak i małe samoloty pasażerskie. Być może razu jednego uda się zaprezentować przynajmniej jedną potężną maszynę zbiorowego transportu ludzi, fruwającą nad oceanami. Potrzeba jednak modernizacji lotniska i wielkich nakładów finansowych.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*