Wróżka Marzena Mrówczyńska objaśnia sny i rozwiązuje problemy

Wróżka Marzena Mrówczyńska wiąże dwie intensywne moce, aby pomagać zatraconym ludziom : odczytuje przekazy Tarota i odtwarza sny. Ażeby rozpoznać duszę człowieka, jego lęki i sposoby radzenia sobie z nimi, zajmowała się też kontemplacją, radiestezją, psychologią i innymi naukami posiłkowymi. Tarocistka Marzena wyróżnia się w kurowaniu związków i wychodzeniu z drażliwych, życiowych sytuacji połączonych z pieniędzmi, poczuciem przegranej, niedowartościowaniem.

Wróżka Marzena głęboko wierzy w siłę snów, szczególnie tych, jakie się zwielokrotniają. Twierdzi, że kiedy zasypiamy, pojawiające się we śnie obrazy pochodzą z najgłębszego wnętrza duszy i warto je zrozumieć, ażeby prawidłowiej zrozumieć samego siebie orazrozwikłać problemy. Wróżka konfrontuje sny do wiadomości – niewysłowiony sen istnieje jak nieprzeczytany list, a przeto niczego się nie dowiemy, jakkolwiek przekaz mógł być dla nas niesłychanie istotny. Marzena stara się wykryć poprawną wykładnię snu, żeby obnażyć jego znaczenie, pomocny dla tego, kto roił.

Tarot dla amatorów oraz zaawansowanych – wróżka Marzena Mrówczyńska

Wróżka Marzena, stawiając Tarota ostrzega, że karty zademonstrują wyłącznie tyle, ile pragną oraz, że mamy wpływ na swój żywot. Tarot ogłosi, co może nas spotkać, o ile będziemy postępować tak, jak dotąd, doradzi także, w jaki sposób dokonywać priorytetów, aby być spełnionym. Marzena przypuszcza, że Tarot służy ludziom a jej słowa są otuchą dla tych, którzy się zatracili i poszukują światła w tunelu. Dobrze jest mieć nadzieję, że jest ktoś, kto może nam przynieść ulgę w każdej chwili i odda nam swój czas niezależnie, jak ciężka byłaby sytuacja.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*