Udana zabawa i szczególne wrażenia zapewnią wyjazdy integracyjne

Wyjazdy integracyjne są organizowane przez firmy, które chcą zapewnić swoim pracownikom niezapomniane przeżycia i  emocje oraz mają na uwadze zjednanie się ze sobą osób z różnych stanowisk i szczebli. Nie tylko duże korporacje organizują takie zabawy, nawet niewielkie firmy zlecają specjalistom wyjazdy integracyjne.

Niektórym mogą się one kojarzyć z niekończącą się hulanką do świtu, ale często program takiego wyjazdu jest bardzo fantazyjny i ma na celu współpracę i współzawodnictwo grupowe. Firmy, które proponują wyjazdy integracyjne prześcigają się w propozycjach na nie. Są to wyjazdy krajowe, w ciekawe zakątki lub wyjazdy integracyjne zagraniczne. Zasadniczą sprawą jest budżet jakim rozporządza firma. Od tego zależy wybór kierunku wyjazdu.

Udana zabawa i szczególne wrażenia dostarczają wyjazdy integracyjne 

Cel wyjazdu jest prosty, pracownicy mają się zjednać, a więc w ciągu dnia zaplanowane są zabawy grupowe, a wieczorem dancing okraszony dobrą wieczerzą i alkoholem. W lecie preferowane są wycieczki uwzględniające możliwość obcowania na świeżym powietrzu, może to być spływ rzeką, wyścigi kładów, podchody na starym zamczysku.

Zimą zdecydowanie przeważają kuligi, ogniska i imprezy w zamkniętych obiekatach. Na topie są imprezy tematyczne, czyli np. noc japońska, gdzie wystrój, klimat i charakteryzacja odpowiada danemu krajowi. W karnawale często wybierane są wyjazdy integracyjne pod znakiem lat 60 tych, lub 70 tych. Wtenczas wszyscy pracownicy mają za cel przebrać się w strój z danej epoki, a na koniec imprezy wybiera się najbardziej oryginalny z nich.

Sprawia to wiele radości i obrazuje szefa czy innych na co dzień poważnych osobistości z pracy w nowej odsłonie. Wyjazdy integracyjne maja same zalety, jeśli oczywiście nie przesadzi się z procentami, dlatego zawsze zabierz z sobą coś na kaca;)

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*