Naklejka na ścianę to oryginalny sposób na dekorację wnętrza

Przy okazji odświeżania swojego domu wpadłam na super rozwiązanie, jakim jest naklejka na ścianę. Powiem uczciwie, że zostałam zachwycona różnorodnością i bardzo dużym wyborem wzorów i kolorów. Było tego tyle, że aż wirowało mi w oczach. I jak tu się kurczę zdecydować?! Naklejka na ścianę, którą brałam pod uwagę powinna być pozytywna i jedyna w swoim rodzaju.

Zaczęłam wertować katalogi i najbardziej spodobały mi się architektoniczne wzory, a także finezyjne emblematy. Szalone wzornictwo, niespotykane kompozycje i bajkowe kolory sprawiają, że wybór jest bardzo trudny. Od razu pomyślałam, że nabędę nie tylko naklejkę ścienną do salonu, ale także do łazienki i może do kuchni!! Taka naklejka na ścianę odmienia charakter miejsca, w którym ją nakleimy.

Naklejka na ścianę to wyjątkowy patent na dekorację wnętrza

Jest to świetna sprawa, jeśli chce się wyremontować wystrój pomieszczeń małym kosztem. Efekt końcowy jest wart swojej ceny, która wynosi w granicach ok. 100zł, oczywiście za większe obrazy trzeba zapłacić więcej, jednakże ta naklejkowa inwestycja się opłaca. Super plusem jest przyklejanie naklejek na ścianę, okazuje się, że nie jest to męczące i każdy sobie z tym da radę w kilkanaście minut. Trzeba postępować zgodnie z instrukcją obsługi dołączoną do zakupu.

Muszę przyznać, że naszedł mnie szał naklejania i zaraziłam tą naklejkomanią swoich przyjaciół. Naklejka na ścianę, która widnieje u mnie w przedpokoju to świetny modernistyczny napis „HOME SWEET HOME” – jest inaczej niż u wszystkich i właśnie to mi się najbardziej podoba. Teraz moi znajomi inspirują się będąc w moim mieszkaniu, zaczęła się naklejkowa mania a naklejka na ścianę jest jej głównym symbolem.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*